Värsked tööpakkumised

Värbaja-personalispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 609308

Tööpakkumise number

609308

Firma nimi peidetud Värbaja-personalispetsialist

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks tegevuseks personaliüksuses saab olema:

  • ettevõtte põhitöötajate värbamise ja valiku värbamisprotsesside ettevalmistamine ning läbiviimine;
  • värbamisüritustel osalemine ja ürituste korralduses kaasalöömine. Uute värbamisvõimaluste kasutusele võtt ning kasutamine värbamistegevustes.
  • aruandluse koostamine;
  • tegelemine personalivaldkonna erinevate põnevate tööülesannetega.

Nõudmised kandidaadile

See ametikoht sobib just Sulle:

  • kui oled läbimas või läbinud personalivaldkonna õpingud või oled kogenud praktik ja eelistad tegeleda värbamisega ning suhtud kirega värbamist puudutavatesse teemadesse;
  • oled oma loomult aktiivne, energiline, kohusetundlik ja suhtled vabalt kolmes keeles: eesti, vene ja inglise keeles. Sinu tugevusteks on hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus igas olukorras. Sulle meeldib tegeleda värbamisprojektidega, mille käigus puutud kokku paljude erinevate inimestega;
  • omad head arvuti kasutamise oskust;
  • oma töös meeldib Sulle kasutada sotsiaalmeedia kanaleid ja nende kaudu suhtlemine, kandidaatide intervjueerimine pole võõras;
  • pead oma töös oluliseks täpsust ja süsteemsust informatsiooni käsitlemisel.

Ettevõte pakub

Omaltpoolt pakume :

  • sõbralikku toetavat meeskonda;
  • väljaõpet ja pidevat arengut personalitöö valdkonnas;
  • häid töötingimusi ja töövahendeid;
  • kindlat ja stabiilset sissetulekut.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa, võimalus aeg-ajalt töötada kodukontorist
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või ametnik või lepinguline
Kuulutus aegub:
22. august 2019
Kuulutus sisestati:
24. juuli 2019

ISSi näol on tegu 1901. aastal Taanist alguse saanud ja tänaseks üle maailma kokku 77 riigis tegutseva ettevõttega, mille käive ulatub üle 10,7 miljardi euro ja kus töötab üle 500 000 inimese.
ISS Eesti AS on 20-aastase kogemusega Eesti suurim ja jõudsalt kasvav kinnisvara haldamist, hooldamist ja erinevaid puhastusteenuseid pakkuv kontsern, kus täna töötab ligi 1500 inimest, kellest ca 250 on väiksema või suurema töövõime kaotusega.

Jätkusuutliku Ettevõtluse Indeks