Värbaja (LHP asendus)
Tööpakkumise number #709838
Veebipõhine värbamine
Kaugtöö võimalus

KRAUSBERG EESTI OÜ
Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Veebipõhine värbamine Kaugtöö võimalus
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Aitad meie puhastustööde juhtidel leida õiged inimesed. Viid  läbi esmased vestlused. Paned üles kuulutused portaalides, sotsiaalmeedias jne. Võtad osa töömessidest ja erinevatest töötubadest

Ootused kandidaadile

Head pingetaluvust, suhtlemis- ja läbirääkimiste pidamise oskust. Vene keele oskust suhtlustasandil.  Ootame ka eelnevat töökogemust värbamise maastikul. Kasuks tulevad teadmised personalivaldkonnas.

Pakume Sulle väljakutseid ja ootamatuid olukordi. Ägedaid kolleege ja toetavat meeskonda, kes on valmis abistama nõu ja jõuga. Õdusat kontorit kesklinnas.

Tööpakkumise number
#709838

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. juuli 2021
Kuulutus sisestati:
11. juuni 2021
Värbaja (LHP asendus) Värbaja (LHP asendus)

Oleme 100% Eesti erakapitalil põhinev kinnisvara hooldusteeninduse ettevõte aastast 1997 ning meie peamine eesmärk on pakkuda kõrgetasemelist rahvusvahelisele standardile vastavat puhastusteenust.

Vaata rohkem