Värsked tööpakkumised

Varakindlustuse maakler

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 248037

Tööpakkumise number

248037

Töö kirjeldus

Töö sisuks on selgitada välja klientide kindlustushuvi, pakkuda neile varakindlustuse tooteid, sõlmida klientidega uusi ja pikendada lõppevaid kindlustuslepinguid.

Tööülesanded

  • Kliendiotsing
  • Klientidega ühenduse võtmine
  • Klientide nõustamine ja kindlustushuvi väljaselgitamine
  • Kindlustuspakkumiste koostamine ja kliendile saatmine
  • Lepingute sõlmimine
  • Aruandlus

Nõudmised kandidaadile

  • Varakindlustuse alane töökogemus vähemalt 1 aasta
  • Soovitavalt kogemused müügitöös suurklientidega
  • Iseseisvalt töötamise võime
  • Julgus iseseisvalt klientidega kontakteeruda
  • Avatus, positiivsus ja aktiivsus
  • Õppimisvõime ja tahe ennast müügi- ja kindlustusalaselt täiendada

Ettevõte pakub

  • Väga head tasu vastavalt töötulemusele
  • Auhindu heade tulemuste korral
  • Paindliku töögraafikut
  • Kodus töötamise võimalust
  • Sõbralikku ja toetavat kollektiivi
  • Täiendkoolitust
  • Tööd ja arengut kiiresti arenevas ettevõttes

Lisainfo

Kandideerimiseks ootame CV-d koos motivatsioonikirjaga

Töökoha asukohaks on küll märgitud Tallinn, kuid tööd on võimalik teha üle Eesti

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2012
Kuulutus sisestati:
5. jaanuar 2012

Next Kindlustusmaakler on uus varakindlustuse vahendamisega tegelev ettevõte. Otsime oma meeskonda parimaid kindlustusmaaklereid. Kui tunned, et kuulud Eesti kõige tugevamate maaklerite hulka või tahad sinna jõuda, siis on see pakkumine just Sulle.

Pakume oma maakleritele parimaid tingimusi. Meie poolt maakleritele makstavad tasud on paremad kui enamikus teistes ettevõtetes. Heade tulemuste korral on saadaval mitmesugused auhinnad. Oleme kõige vabama õhkkonnaga kindlustusmaakleri ettevõtte Eestis. Meie usaldame Sind ja meie juures saad olla selline nagu ise tahad.