Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #437812

VARAKINDLUSTUSE KAHJUKÄSITLEJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kahjukäsitleja töö eesmärk on ettevõtte- ja koduvarakindlustuse kahjude kiire ja objektiivne lahendamine.
Peamiseks tööülesandeks on kahjujuhtumite analüüsimine, kahjude suuruse ja tekkepõhjuse hindamine ning juhtumitega seoses otsuste langetamine. Oluline on klientide ja koostööpartneritega suhtlemine.

Ootused kandidaadile

Seesami kahjukäsitlejaks sobib inimene:

  • kes armastab oma tööd ja soovib teha seda parimal viisil,
  • kes on avatud, tunneb rõõmu klientide, koostööpartnerite ja töökaaslastega suhtlemisest ning soovib töötada meeskonnas,
  • kes omab tehnilist taipu ja majanduslikku mõtlemist,
  • kes on kohusetundlik, korrektne, kiire ja täpne oma tööülesannete täitmisel,
  • kes oskab planeerida nii oma tööd kui aega,
  • kes on õpihimuline ja hea stressitaluvusega,
  • kes omab kliendisuhtluse kogemust. Eelistatud on inimene, kel on eelnev töökogemus kindlustus- või ehitusvaldkonnas,
  • kes on hea arvutikasutaja, tunneb tabelarvutus- ja tekstitöötlusprogrammi,
  • kes on väga hea eesti ning hea vene ja inglise keele oskaja nii kõnes kui kirjas.

omalt poolt võimalust teha mitmekülgset tööd edumeelses ja tegutsemisvalmis meeskonnas, põhjalikku kindlustusalast väljaõpet, pidevat enesetäiendamise võimalust ning meeskonna ja otsese juhi tuge sisseelamisel. Samuti meeldivat töökeskkonda ja osalise ajaga kaugtöö võimalust.

Lisainfo

KODUTÖÖ

Kui arvad peale eelnevaga põhjalikult tutvumist, et just Sinust saab Seesamile parim kahjukäsitleja, siis kandideerimiseks palume lahendada alljärgnev Sulle seatud kodune ülesanne ja vastata küsimustele.

Ülesanne:
9-korruselise kortermaja viimasel korrusel asuvas veesõlmes lõhkeb veetoru. Veetoru purunemise tagajärjel voolab kuum vesi ülevalt alla. Veesõlme võti on ühistu esimehe käes, kes jõuab võtmega koju 4 tundi peale kahju juhtumist.
Vesi voolab, tekitades oma teel kahjustusi ehitise üldkasutatavatele koridoridele, korterite viimistlusele ja vallasvarale korterites.
Selgub, et veekahju põhjustas veesõlmes purunenud veetoru kolmik (pragunes).
Kuu aega tagasi oli maja veesõlmes teostatud remonditööde käigus paigaldatud uus kolmik. Majas on moodustatud ühistu, kes valis veesõlme renoveerijaks firma Igrek OÜ, kes kasutas tööde teostamisel maineka firma X-Toru AS materjale.

1. Kirjelda, millised kahjud antud juhtumiga seoses võisid tekkida ja määra kahjusummad.

2. Palun vasta järgnevatele küsimustele:

  • Kes on Sinu arvates antud kahju tekkimises süüdi? Põhjenda.
  • Millised kindlustuslepingud ja kellel peaksid olema, et kõik antud juhtumiga seotud kahjud hüvitaks kindlustus?
  • Kes, kellele ja millistel alustel saaks esitada kahju hüvitamise nõude?
  • Kes, kellele ja millistel alustel saaks esitada tagasinõude?

Kodutöö hindamisel ei lähtuta faktilisest täpsusest või eelnevatest teadmistest kindlustusvaldkonnas. Oluline on Sinu isiklik loogiline lähenemine situatsioonile ning kommentaarid küsimustele.

Hea vastusteleht on maksimaalselt kahe A4 lehekülje pikkune.

Soovi korral võib vastustelehe koos kandidaadi nimega eraldi saata e-posti aadressil triin(at)seesam.ee

Tööpakkumise number
#437812

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. september 2016
Kuulutus sisestati:
25. august 2016

Seesam Insurance AS on Eesti turul üle 20 aasta tegutsenud varakindlustusselts. Tänaseks on Seesamil esindused 9 Eesti linnas ning ettevõte annab tööd 160 inimesele. Lisaks tegutsevad Seesami filiaalid Lätis ja Leedus. Seesam on klientidele usaldusväärne partner, aidates neid parimate lahendustega nii erakliendi- kui ettevõttekindlustuste vallas. Kindla seljataguse ja professionaalsuse tagab kuulumine Soome juhtivasse finantskontserni OP Financial Group, millel on kokku üle 200 liikmespanga, 4 miljoni kliendi ja 12 000 töötaja.

Vaata rohkem