Värsked tööpakkumised

Varahaldusspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 193639

Tööpakkumise number

193639

Töö kirjeldus

Varahaldusspetsialisti tööülesanneteks on ettevõtte varahalduse korraldamine (väike- ja põhivarade haldamise korraldamine), sh vajalike regulatsioonide väljatöötamine, järelevalve teostamine varade liikumise osas ja varade inventuuri juhtimine.

Samuti ka erinevate finantsteenuste osutamise tulemusel andmetöötluse nõuete täitmise korraldamine ning järelevalve teostamine.

Nõudmised kandidaadile

- kõrgharidus
- iseseisvus ja otsustusvõime
- suhtlemisvalmidus ja läbirääkimisoskus
- kõrge pingetaluvus
- algatusvõime ja organiseerimisoskus
- tahe teha otsuseid ning julgust vastutada
- enesekehtestamise oskus
- riigikeele valdamine kõnes ja kirjas, hea vene keele oskus
- väga hea arvutikasutamise oskus, eriti tabeltöötlus
- aja planeerimise oskus
- B-kategooria autojuhiluba

Kasuks tuleb eelnev raamatupidamisalane töökogemus.

Ettevõte pakub

  • kindlat tööd stabiilses ettevõttes
  • sõbralikku kollektiivi
  • sotsiaalseid tagatisi
  • väga häid sportimisvõimalusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
1. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
29. märts 2010

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Pakume parimaid lahendusi saadetiste kohaletoimetamisel olenemata kohast ning ajast.