Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #241264

Varahalduse protsessijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Varahalduse protsesside kirjeldamise, kehtestamise ja rakendamise kindlustamine;
Protsesse toetava töövahendi kasutamisoskuse ning vajadusel töövahendi edasiarenduse korraldamine;
Varaarvestuse pidamise detailsuse määramine;
Tagamis- ja järelevalvemehhanismide väljatöötamise ja rakendamise korraldamine;
Järelevalve teostamine vara protsessi toimimise üle;
Vara inventuuride läbiviimise korraldamise tagamine.

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus, soovitavalt majandusalane;
- arvuti kasutamise oskus (sh MS Excel, MS Word ja MS Outlook);
- eesti keele oskus kõrgtasemel;
- täpsus detailides, korrektsus;
- teadmised riigivara haldamisest;
- üldised teadmised avaliku sektori majandustegevuse ja eelarve koostamise põhimõtetest ning ministeeriumi valitsemisalast ja neid reguleerivatest õigusaktidest;
- üldised teadmised riigi infosüsteemidest ning infotehnoloogia rakendamise üldpõhimõtetest ja kasutamisvõimalustest;
- väga hea suhtlemisoskus;
- sõbralikkus, abivalmidus ja positiivsus;
- kohusetunne ja ausus.

Ettevõte pakub

Töökohta riigiasutuses.
Aadressil: Sõpruse pst 145b, Tallinn
Tööaega tööpäeviti kl 08:30 - 17:00
Tähtajalist töölepingut kuni 31.12.2011 ning sobivusel pikendatakse lepingut täiendavalt 18-21 kalendrikuuks

Lisainfo

Kandidaadile teostatakse standardne taustakontroll (kriminaalkaristuste puudumine jmt) ning temaga sõlmitakse teabekaitse- ja konfidentsiaalsusleping.

Tööpakkumise number
#241264

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
5. november 2011
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2011

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis ning Rumeenias. VMP – Tööelu jõuvaru

Vaata rohkem