Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #326146

Varahaldus- ja hankepoliitika osakonna juhataja asetäitja halduse alal

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Varahaldus- ja hankepoliitika osakonna juhataja asetäitja halduse alal juhib, koordineerib, analüüsib, kontrollib ja hindab kinnisvara-alast tegevust Siseministeeriumis ja ministeeriumi valitsemisala asutustes. Tema põhiülesanneteks on eelkõige:

  • ministeeriumi allasutustele kuuluva riigivara haldus- ja arenduspõhimõtete ühtlustamine;
  • ministeeriumi valitsemisalaülese kinnisvara arendus- ja tegevuskavade koostamine;
  • valitsemisalaülese kinnisvaraga seotud eelarve ning aastaaruannete koostamise tagamine;
  • osalemine Siseministeeriumi valitsemisala üldises varahalduse koordineerimise protsessis.

Ootused kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame:

  • kõrgharidust (soovitavalt ehituses, majanduses või avalikus halduses);
  • eelnevat, vähemalt neljaaastast töö- ja juhtimiskogemust kinnisvara arenduste alal;
  • riigikeele oskust kõrgtasemel ning keskmisel tasemel inglise keele oskust;
  • riigi eelarve- ja raamatupidamispõhimõtete tundmist;
  • väga head analüüsivõimet;
  • väga head juhtimis- ja kaasamisoskust.

Kasuks tuleb riigivara valdkonna tundmine ning majandusanalüüside koostamise kogemus.

  • väga huvitavat ning ühtlasi väga vastutusrikast tööd suurima valitsemisalaga ministeeriumis;
  • häid erialase enesearendamise võimalusi;
  • kaasaegseid töötingimusi väärikas ja ilusas hoones Tallinna vanalinnas;
  • professionaalset ja toetavat meeskonda.

Lisainfo

  • täiendav informatsioon tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 5054 (Raino Sepp, varahaldus- ja hankepoliitika osakonna juhataja);
  • kandideerimisel palume elulookirjeldusele lisada motivatsioonikiri ning töötasusoov.

Tööpakkumise number
#326146

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
21. november 2013

Siseministeerium ja tema valitsemisala moodustavad Eesti suurima ministeeriumi, kus töötab ühtekokku ligi 10 000 töötajat. Oma igapäevatöös arendab ja suunab ministeerium kahte valdkonda: siseturvalisuse ja regionaalvaldkonda. Siseministeeriumi valitsemisalasse kuuluvad Politsei- ja piirivalveamet, Päästeamet, Häirekeskus, Kaitsepolitseiamet, Sisekaitseakadeemia, Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus ning 15 maavalitsust.

Vaata rohkem