Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #733938

VAPIANO kutsub tiimi VAHETUSEVANEMAT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kui armastad maitsvat toitu, pead lugu puhtusest ja korrast ning hindad mõnusat töökeskkonda, tule proovi Vapianos kätt!

Ootused kandidaadile

* Probleeme pole tal üldse, on vaid huvitavad olukorrad - ja need lahendab ta lennult;
* oskab suurepäraselt delegeerida, aga vajadusel saab ka ise kõigega hakkama;
* teeb vabalt mitut asja korraga;
* tal on võluv oskus olla samaaegselt sõbralik ja konkreetne;
* võib-olla on tal eelnev töökogemus, aga kindlasti on tal kõvasti ambitsiooni ja nutti.

Ettevõte pakub

* Täielikku ja professionaalset väljaõpet töökohal.
* palju uusi oskusi ja teadmisi restoraniköögist.
* arenguvõimalusi, arendavaid koolitusi ja lõbusaid tiimiüritusi.
* lisaks sööb ta Vapianos poole soodsamalt, tööpäeval tasuta;
* soodukad kogu Apollo grupis: raamatupoes, O’Learyses, Blenderis ja Ice Cafe’s, Apollo kinos käib tasuta;
* graafiku sobitab oma ülejäänud eluga ning teenib kuni 8€/h.

Tööpakkumise number
#733938

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
30. september 2021

Vapiano on 2002. aastal Saksamaal loodud Itaalia toidul ja elustiilil põhinev „Fast Casual Food“ restoranikontseptsioon. Itaaliapärased salatid, pastad, pitsad ja magustoidud valmivad otse külalise silme all ja on teada-tuntud oma värskuse, kvaliteedi ning isuäratava väljanägemise poolest. Tänaseks tegutseb üle maailma juba ligi 160 restorani ning neid lisandub muudkui juurde. Eestis tegutseb hetkel neli restorani - Foorumi , Ülemiste ja Solarise keskustes Tallinnas ning Kvartali keskuses Tartus.

Vaata rohkem