https://www.cvkeskus.ee/639478
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

TEENINDUSTALENT – Kui Sulle meeldib suhelda, pakkuda tasemel teenindust ja valmistada maitsvaid jooke! Sina oled Vapiano esmamulje, kvaliteedi tagaja ja lisaväärtuse looja. Sul avaneb võimalus töötada nii kassas, saalis kui baaris. Tervitad külalisi, tutvustad Vapiano süsteemi, soovitad jooke ja magustoite, teed külalise olemise meeldivaks ja tekitad tunde, et ta on alati meile oodatud. Sinu kanda on ka külalise viimane emotsioon - kui naeratad Sina, naeratavad ka külalised.


Nõudmised kandidaadile

Oled vähemalt 18-aastane, avatud meelega ja ei karda suhelda.
Märkad olukordi ja tegutsed kiirelt.
Valmidus töötada ühtses tiimis.
Müük motiveerib, mitte ei hirmuta.
Soovid aidata, oled paindlik ja usaldusväärne.
Soov ja tahe õppida ning areneda.
Positiivse ellusuhtumisega - näed alati võimalusi, mitte vabandusi!


Ettevõte pakub

Täielik professionaalne väljaõpe töökohal, eelnev kogemus ei ole määrav.
Rutiinivaba töö nooruslikus meeskonnas.
Kiired arenguvõimalused, mida rohkem oskad, seda kõrgem palk. Lisaks soodustus Vapiano restoranides, sporditoetus ja staažiboonus. Arendavad koolitused ja huvitavad „workshop“-id. Lõbusad tiimiüritused.
Oleme väga paindlikud! 90% olukordadest saad täpselt sellise graafiku nagu soovid. Ühtlasi, kui tööpäeva lõpp jääb hiliseks, sõidutame Su taksoga koju.
Arenguvõimalus kasvada restoranisiseselt juhiks ja kui oled tõeline tegija, saad treeneriks ja õpetad teisi üle maailma avatavates Vapiano restoranides.


Tööpakkumise number
#639478

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. märts 2020
Kuulutus sisestati:
10. veebruar 2020
VAPIANO äge tiim ootab Sind, särav TEENINDUSTALENT!

Vapi People OÜ

Vapiano on 2002. aastal Saksamaal loodud Itaalia toidul ja elustiilil põhinev „Fast Casual Food“ restoranikontseptsioon. Itaaliapärased salatid, pastad, pitsad ja magustoidud valmivad otse külalise silme all ja on teada-tuntud oma värskuse, kvaliteedi ning isuäratava väljanägemise poolest. Tänaseks tegutseb üle maailma juba ligi 160 restorani ning neid lisandub muudkui juurde. Eestis tegutseb hetkel neli restorani - Foorumi, Ülemiste ja Solarise keskustes Tallinnas ning Kvartali keskuses Tartus.

Vaata rohkem