Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #278040

Vanurite hooldaja

CVKeskus.ee klient
Suurbritannia
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vanurite hooldamine nende kodudes Inglismaal, Devonis ja Dorsetis.
Pakutav hooldajatöö on varieeruv, tööülesanded on erinevad ning sõltuvad kliendi personaalsetest vajadustest ja elustiilist: toidu valmistamine, kliendi sõidutamine sisseostude tegemisel ja arsti külastamisel, koristamine, abistamine riietumisel ja pesemisel jne.

Töö on täiskoormuse ja vahetustega, 2 vaba päeva nädalas.

Ootused kandidaadile

Hea inglise keele oskus;
Empaatiavõime ja kannatlikkus vanade inimestega;
Positiivne ellusuhtumine ja hea suhtlusoskus;
Juhilubade ja sõidukogemuse olemasolu;
Valmisolek vahetustega tööks;
Tahe töötada hooldajana.

Kasuks tuleb:
Erialane haridus;
Eelnev töökogemus hooldajana.

Ettevõte pakub

Palka £7.06 tunnis/bruto (nädalavahetusel £7.26);
Tööautot ja sissejuhatavat sõiduõpet kohaliku instruktoriga;
Abi majutusel;
Abi dokumentide vormistamisel;
Puhkust 28 päeva aastas;
Töövormi;
Põhjalikku väljaõpet enne tööle asumist;
Pikaajalist töösuhet;
Toetavat ja pühendunud meeskonda;
Eneseteostus- ja arenemisvõimalust.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata oma INGLISKEELNE CV JA MOTIVATSIOONIKIRI läbi CV Keskuse või e-postile info (at) arpersonal.ee.

Tööpakkumise number
#278040