Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #246659

Vanuri hooldaja Berliinis

CVKeskus.ee klient
Saksamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- füüsiliselt ja mentaalselt terve vanuri hooldamine ja abistamine

Ootused kandidaadile

- vanurite hooldamise kogemus
- naine vanuses üle 40 aasta
- vene keele valdamine
- kasuks tuleb saksa keele suhtlusoskus
- positiivne maailmanägemus ja rõõmus meel

Ettevõte pakub

- töötamist huvitavas peres Berliini kesklinnas
- elamist pereliikmena koos vanuriga
- kommunaal- ja toidukulude täielik katmine
- Berliini saabumiskulude katmine

Lisainfo

Hooldajat vajatakse vanale daamile endisele saksa keele õpetajale alates järgmisest nädalast.
Töökoormus ei ole suur, on piisavalt aega Berliini ja ümbrusega tutvumiseks.

Tööpakkumise number
#246659

Asukoht:
Saksamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
18. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
15. detsember 2011

Tööjõuvahenduse ja personaliotsinguga tegelev ettevõte pakub väga huvitavate võimalustega tööd Saksamaal.

Vaata rohkem