Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178768

Väntvõlli lihvipingi operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Väntvõllide lihvimine lihvipingil

Ootused kandidaadile

* treiali, metallitööpingil töötamise töökogemus .
* eesti keel emakeelena

* palka (alguses 10000.- - 12000.- bruto, kogemuste kasvades võib tubli tegija teenida 15000.- bruto ja enam)
* tööd nii palju, kui jõutakse ära teha.
* Soe ja soodsam lõuna tuuakse kohapeale

Lisainfo

Palume kandideerida vaid neil kandidaatidel, kellel on metallitööpingil töötamise kogemus.

Tööpakkumise number
#178768