Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #271914

VANEMVALVUR (avavangla- ja töötavate kinnipeetavate osakond)

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha põhieesmärgiks on järelvalvetoimingute õigeaegne ja nõuetekohane teostamine, valvurite juhendamine ja kontroll teenistuse üle.

Ootused kandidaadile

- Omandatud (või omandamisel) vanglaametniku kutse
- Eesti keele oskus kõrgtasemel
- Hea tervislik seisund ja füüsiline vorm (kandidaatidel on kohustuslik sooritada kehalised katsed)
- Hea pingetaluvus, otsustus-ja vastutusvõime ning usaldusväärsus
- Oskus orienteeruda õigusaktides
- Hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

- Arengu- ja koolitusvõimalusi
- Turvalist ja kaasaegset töökeskkonda
- Meeldivat ja sõbralikku kollektiivi
- Häid sportimisvõimalusi
- Töötasu alates 759,90 – 1157,63 eurot

Tööpakkumise number
#271914