Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #246172

Vanemuurija

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kriminaal- ja/või jälitusmenetluse teostamine, sh tõendite kogumine, analüüsimine ja hindamine;
  • menetlusdokumentide vormistamine talituse menetluspädevuses olevates kriminaalasjades;
  • tihe koostöö oma kolleegide ja prokuratuuriga.

Ootused kandidaadile

  • politseiline, juriidiline, majandus- või maksundusalane kõrgharidus, soovitavalt magister;
  • vähemalt 4-aastane töökogemus politseis, õigus- või majandusvaldkonnas;
  • head teadmised jälitus- ja kriminaalmenetlusest;
  • algteadmised kohalike omavalitsuste toimimisest, raamatupidamisest ja finantsandmete analüüsist;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, vene ja inglise keele oskus kesktasemel;
  • väga hea MS Word ja Exceli kasutamise oskus;
  • väga hea analüüsivõime, täpsus, korrektsus, pingetaluvus ning enesekehtestamisvõime kombineerituna hea suhtlemisoskuse ja meeskonnatööga;
  • vastavus politsei ja piirivalve seaduses politseiametnikele kehtestatud tingimustele.

Kasuks tuleb:
  • teadmised majandusarvestuse programmidest ja riiklikest registritest;
  • õiguskaitseorganites töötamise kogemus;
  • teadmised finantsanalüüsist, raamatupidamisest ja maksuõigusest.

  • head väljakutset Eesti suurimas avaliku teenistuse organisatsioonis;
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • õppimis- ja arenguvõimalusi.

Lisainfo

Kandideerimiseks edasta hiljemalt 26. detsembriks 2011 lisaks CV-le ka motivatsioonikiri. Konkursiga täidetakse 2 ametikohta, üks asub Tartus ja teine Jõhvis, mistõttu tuleb motivatsioonikirja märkida millisesse linna tööle kandideeritakse.

  • ametikoha sisulistele küsimustele vastab korruptsioonikuritegude büroo juht Mati Ombler, e-post: mati.ombler(ät)politsei.ee, telefon: 612 3827
  • konkursi korralduslikele küsimustele vastab värbamisspetsialist Anneli Villemson, e-post: anneli.villemson(ät)politsei.ee, telefon: 612 3450

Tööpakkumise number
#246172

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: 1200 - 1600 €/kuus
Kuulutus aegub:
26. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
8. detsember 2011
Lisainfo palga kohta:
brutopalk

Politsei- ja Piirivalveamet ühendab endas politsei, piirivalve ning kodakondsuse ja migratsiooni valdkondi, tagamaks turvalist elukeskkonda Eestis. Kui turvalisus on Sinu jaoks oluline ning Sa soovid anda oma panuse, oled oodatud kandideerima vabale ametikohale Politsei- ja Piirivalveameti kriminaalpolitseiosakonna korruptsioonikuritegude büroos.

Politsei- ja Piirivalveameti kriminaalpolitseiosakonna korruptsioonikuritegude büroo põhiülesanne on kriminaal- ja jälitusmenetluse teostamine korruptsiooniga puutumust omavates kuritegudes, sh ametialastes kuritegudes.

Vaata rohkem

Vanemuurija