Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #634336

Vanemtoateenija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 8. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:22. jaanuar 2020

Töö kirjeldus

  • Toateenijate töö korraldamine ja kontroll
  • Kaupade ja töövahendite kontroll, tellimuste koostamine ja kauba
vastuvõtt
  • Infovahetus vastuvõtu- ja tehnikaosakonnaga
  • Uute töötajate väljaõpetamine ja juhendamine
  • Tubade koristamisel abistamine
  • Inventuuridel osalemine
  • Majapidamisjuhi assisteerimine tema äraolekul

Tööaeg 8:45-16:45. Töö graafiku alusel, sh. nädalavahetused

Ootused kandidaadile

  • Varasem töökogemus toateenijana
  • Kohusetundlikus ja ausus
  • Hea meeskonnatöö oskus
  • Kiirus ja täpsus
  • Positiivsus, sõbralikkus ja abivalmidus
  • Kiire õppimisvõime
  • Hea pingetaluvus
  • Hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas

Kasuks tuleb:
  • Vene ja inglise keele oskus kõnes

Ettevõte pakub

  • Kindlat ja püsivat tööd edukas ettevõttes
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Vaheldusrikast tööd
  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • Lõunasöök ettevõtte poolt

Tööpakkumise number
#634336

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
8. jaanuar 2020

V Spaa- ja konverentsihotelli koosseisu kuuluvad majutus, Baltimaade üks suurim V Spa spaakompleks, restoran Joyce, kohvik V Cafe ja konverentsiruumid.
V on konverentsiturismi ja perepuhkuste kohtumispaik, kus saavad kokku veekeskuse elurõõm ja mängulisus ning äriturismi professionaalsus ja asjalikkus. V-täht hotelli nimes tähendab vitaalsust ja elujõudu ning tähistab õnne juurde viiva teekonna algust. Väärikas spaahotell koondab kokku nii mõnusad puhkamisvõimalused, asjalikud visioonikonverentsid kui ka hea tervise – kõige, mida on õnneks vaja.

Vaata rohkem