Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61979

Vanemtehnoloog

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on piimapõhiste toodete tootmisega tegelev rahvusvaheline ettevõte Raplas.

Tööülesanded:

- tootmismajandusliku tegevuse koordineerimine ja kontrollimine
- tootmisprotsessi rajamine ja hooldamine
- tegevusplaanide koostamine
- toodete arenguplaani koostamine
- tooraine / komponentide valik ja tundmine
- tootmisprotsessi kontrollimine

Ootused kandidaadile

- toiduainete tehnoloogia, piimatehnoloogia või farmaatsia alane haridus
- eesti, vene ja inglise keele oskus
- soov areneda ja õppida

- huvitavat tööd perspektiivikas kiiresti arenevas ettevõttes
- kaasaegset töökeskkonda
- meeldivat ja sõbralikku kollektiivi
- enesetäiendamisvõimalust

Tööpakkumise number
#61979

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
10. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
10. märts 2006

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem