Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #528494

Vanemtehnik (määratud ajaks; koormus 0,5, alates 01.09.2018 koormus 1,0)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Projektikomisjoni koosolekute, avalike arutelude ning ehitus- ja planeerimisteenistuse töökoosolekute protokollimine
  • geodeetiliste tööde kontrollimine ja registreerimine ning valla kaardile kandmine (E-vald)
  • detailplaneeringute infosüsteemi (E-vald) andmete sisestamine ja korrastamine
  • AutoCAD-is jooniste, skeemide, väljavõtete koostamine
  • üldplaneeringu koostamise assisteerimine

Ootused kandidaadile

Haridus:

  • Kõrgharidus või kutsekeskharidus
  • väga hea arvuti kasutamise oskus, AutoCAD-i valdamine

Kasuks tuleb:
  • eelnev töökogemus kohalikus omavalitsuses
  • ehitus- ja planeerimisvaldkonna tundmine

Täiendavalt eeldame, et kandidaat:
  • orienteerub seadustega valla pädevusse antud küsimustes oma töövaldkonnas, tunneb ja oskab rakendada valdkonda reguleerivaid õigusakte
  • valdab vähemalt C1-tasemel eesti keelt
  • omab head sõnalise eneseväljendamise oskust
  • oskab kasutada tööks vajalikke tehnilisi vahendeid, arvutiprogramme ja andmebaase
  • omab head suhtlemisoskust ja kohusetunnet

Ettevõte pakub

  • mitmekülgset ja vastutusrikast tööd
  • konkurentsivõimelist palka
  • ametialase täiendkoolituse võimalusi
  • nõutavast paremaid sotsiaalseid garantiisid
  • toetavat kollektiivi

Tööpakkumise number
#528494

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
24. aprill 2018
Kuulutus sisestati:
10. aprill 2018

Saku vald asub Harju maakonna lõunaosas, jäädes Tallinna lõunapiiri ja Rapla maakonna põhjapiiri vahele. Saku valla esmase moodustamise daatumiks on aasta 1866. Käesoleval ajal elab Saku vallas 9900 elanikku.
Valla territooriumil asub 2 alevikku: Saku ja Kiisa ning 20 küla: Männiku, Tammejärve, Tammemäe, Kirdalu, Lokuti, Saustinõmme, Sookaera-Metsanurga, Kurtna, Tagadi, Roobuka, Tõdva, Kajamaa, Kasemetsa, Metsanurme, Üksnurme, Rahula, Saue, Jälgimäe, Tänassilma ja Juuliku.

Vaata rohkem