Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #241129

Vanemteenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tallinnas, Merimetsa Selveris asuv weekend24.ee esindus otsib kõrgelt motiveeritud ja tegusat inimest, kelle põhitööülesanneteks on esinduse töö juhtimine ja organiseerimine, aktiivne müügitöö ja klientide nõustamine, kaupade vastuvõtmine ja väljapanek, dokumentide ja aruannete koostamine raamatupidamisele. Esinduses töötab kokku 2 inimest.

Ootused kandidaadile

*hea suhtlemisoskus
*klientidele ja teenindusele orienteeritus
*kasuks tuleb eelnev müügitöö kogemus
*kohusetundlikkus
*hea arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

*sõbralikku kollektiivi
*ettevõttesiseseid koolitusi
*tööd graafiku alusel
*arengut ettevõtte sees

Lisainfo

CV palume esitada CV keskuse keskkonnas, lisada palgasoov ja foto.

Tööpakkumise number
#241129

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
4. oktoober 2011

Weekend on edukas ja kiiresti arenev vabaaja- ja spordikaupade jaemüügiga tegelev kaupluste kett, kuhu kuulub 10 kauplust üle Eesti. Meie eesmärgiks on saada oma valdkonna turuliidriks Eestis. Peatselt avame weekend24.ee vabaaja- ja spordijalatsite kaupluse internetis.

Vaata rohkem