Värsked tööpakkumised

Vanemteenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 359490

Tööpakkumise number

359490

Töö kirjeldus

Mamo otsib enda meeskonda uut VANEMTEENINDAJAT (täiskohaga). Kui sa tunned huvi täisväärtusliku ja maitsva toidu/toidukultuuri vastu, siis Mamo on just Sinu jaoks. Soovime, et naudiksid oma tööd, et töö ei oleks kohustus ja hommikuti saaks ärgata rõõmsa meelega.

Töö päevasel ajal (kahes vahetuses 7:00-15:30 ning 10:30-19:00) ning nädalavahetused ja riigipühad on vabad!

Peamised tööülesanded:
-klientidega suhtlemine
-rõõmsameelne ja kiire teenindamine
-kassaga töötamine
-töökoha ja teenindussaali korrashoid
-salatite, wrappide, ciabattade ja võileibade valmistamine vastavalt retseptile
-sooja toidu väljastamine kliendile
-tellimuste koostamine ja oma laovarude jälgimine

Nõudmised kandidaadile

Ootame, et meie vanemteenindaja oleks:
-julge suhtleja
-korrektne
-nõudlik nii enda kui teiste suhtes
-kiire mõtlemise ja veelgi nobedamate näppudega
-eelnev töökogemus antud valdkonnas nõutav
-kehtivat tervisetõendit

Soovime CV-ga koos lugeda ka kaaskirja, miks just Sina sobid sellele töökohale ja mida meilt ootad.

Pakume huvitavat tööd omanäolises söögikohas ning eriti mõnusat rutiinivaba meeskonda. Tööaega argipäeviti, nädalavahetused on vabad. Oleme hästi vastutulelikud ning mõistvad. Toredaid tööüritusi, nooruslikku kollektiivi ja tasuta sportimisvõimalusi. Mõistagi väärikat palka. :)

Lisainfo

Elu on liiga lühike, et kolmandik magada, kolmandik tööl mööda saata ning ainult kolmandik elada. Ela ja tööta nii, et iga hetk oleks tähenduslik ja nauditav.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
19. november 2014
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2014
Brutopalk:
4 EUR tunnis

Söö terviseks!