Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178243

Vanemteenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Jaemüügipunkti töö kasumlik korraldamine läbi toodete ja teenuste aktiivse müügi, kliendikeskse teeninduse ja varude juhtimise ning jaemüügipunkti korrashoiu.

Ootused kandidaadile

keskeriharidus, teenindusalane kogemus, juhtimiskogemus, arvutioskus (MS Office, Outlook), hea vene, inglise ja ja soome keele oskus. Väga hea suhtlemisoskus, ausus, energilisus, töökus ja kohusetundlikkus.

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd arenevas ettevõttes
  • tööd ühe Eesti tuntuima kaubamärgiga
  • kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
  • töö tulemustele vastavat tasu
  • soodustusi

Lisainfo

Töökoht asub Tallinna kesklinnas, Rotermanni kvartalis.

Tööpakkumise number
#178243