Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #629866

Vanemteenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma uude kauplusesse tublisid ja aktiivseid vanemteenindajaid. Tööülesanneteks on klientide abistamine müügisaalis, toodete ja saali korrashoid, müük kassas, väljapanekutega abistamine.
Võimalik asuda tööle nii T1 keskuses kui ka Rocca al Mares.

Nõudmised kandidaadile

Tahe ja huvi töötada moevaldkonnas. Väga hea eesti ning hea vene keele oskus. Valmidus töötama nii tiimis kui ka individuaalselt.

Ettevõte pakub

Kuupõhine boonus
Ametipõhist koolitust ja arengut
Omatöötaja soodustused
Graafiku põhine töö

Tööpakkumise number
#629866

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 900 - 950 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
29. november 2019

DEBENHAMS on rahvusvaheliselt tuntud Briti kaubamaja , mille alla kuulub 240 kauplust 28 riigis. Me pakume kvaliteetseid rõivaid tervele perele ning kodu tarbe-ja dekoratiivkaupu. Eesti ainus Debenhams asub Rocca al Mare Keskuses.

Vaata rohkem