Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #434180

Vanemteenindaja / müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaupluse vanemteenindaja põhieesmärk on vastutada kaupluse igapäevase töö tõrgeteta toimimise eest ; täita jaekaubanduse juhi kui oma otsese ülemuse poolt antud jooksvaid ülesandeid

Vanemteenindaja tööülesannete hulka kuuluvad:

* Teenindajate igapäevase töö organiseerimine ning kontroll;
* Teenindajate juhtimine, abistamine, nõustamine;
* Kassas või müügisaalis tekkinud kliendiprobleemide lahendamine;
* Vajadusel töögraafiku koostamine ja kaupade tellimine;
* Klientide professionaalne ja sõbralik teenindamine, nõustamine ja igakülgne abistamine toodete valikul;
* Kaupade tundmine ja nende aktiivne pakkumine kliendile;
* Kaupade vastuvõtmine, ettevalmistamine müügiks ja väljapanek saalis;
* Müügisaali korrashoid ja puhtuse tagamine;
* Osalemine inventuuridel;
* Osalemine koolitustel ja kollektsiooni tutvustustel.

Ootused kandidaadile

* Leidlik, töökas, aus ja rõõmsameelne;
* Julge, avatud ja meeldiv suhtleja;
* Tulemustele orienteeritud;
* Hea pingetaluvus;
* Tegus ja hea organiseerimise võimega;
* Algatusvõimeline, omama isiklikku initsiatiivi;
* Müügi- ja meeskonnatööle orienteeritud;
* Moeteadlik, kursis ka hetke trendidega;

* Ei tohiks karta tööd arvutiga;
* Kõrgtasemel eesti keel, suureks kasuks tulevad ka suhtlustasandil vene, inglise ja soome keel;
* Kasuks tuleb varasem töökogemus vanemteenindaja ametikohal.

Ettevõte pakub

* Huvitavat tööd kaasaegses ja arenevas ettevõttes;
* Meeldivat töökeskkonda ja sõbralikku, toetavat kollektiivi;
* Tulemustele orienteeritud töötasu (lisaks põhipalgale ka tulemustasu);
* Mitmekülgset ja vastutusrikast tööd;
* Eneseteostust ja arenguvõimalusi;
* Ettevõttesiseseid soodustusi;
* Ettevõtte spetsiifikast lähtuvat vajalikku väljaõpet;
* Töötamist graafiku alusel

Tööpakkumise number
#434180

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. september 2016
Kuulutus sisestati:
3. august 2016

MA Fashion Holding OÜ on 98% ulatuses ekspordile suunatud ettevõte, mis alustas äritegevust 2009. aasta juulis. Ettevõtte põhitegevuseks on kaubamärgi Marc & Andre all pesu ja rannarõivaste tootmine ning müük. Seoses töömahu suurenemisega otsime oma meeskonda rõõmsameelseid ja särasilmseid klienditeenindajaid nii Kesklinna kui ka Ülemiste kauplusesse.

Vaata rohkem