2023-08-23 14:48:55

Vanemteenindaja / klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Kuni 5.7 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Kui otsid osalise või täisajaga teenindajatööd, siis oled selle leidnud! Otsime oma sõbralikesse ja kokkuhoidvatesse Tartu ja TallinnaTokumaru meeskondadesse särasilmseid ja naerusuiseid noori.

Jah, saad koolis ja samas tööl käia. Graafik on paindlik ja räägid ise selle valmimisel kaasa.

Jah, tööl saab lõbus olla, sest kui naudid suhtlemist ja külaliste eest hoolitsemist, siis Tokumarus leiba teenida on puhas rõõm.

Ei, tööaeg ei veni öösse, sest Tokumarud asuvad kaubanduskeskustes, kus sulgemisaeg on juba kell 21

Jah, kandideeri juba täna, sest ootame Sind väga oma meeskonda.

Ootused kandidaadile

Tokumaru klienditeenindaja suhtleb vabalt eesti keeles ning saab hakkama kas vene või inglise keeles suhtlemisega.

On hooliv ja südamlik ning õppimishimuline.

Pakume oma töötajatele klienditeeninduse koolitust, Jaapani toodete tutvustust ning jaapani kultuurikoolitust.

Soodustusi töötajale pakub nii Tokumaru, kui ka keskused, milles töötame. Pikaajalistele töötajatele on ettevõttel ka sporditoetus.