Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #179810

Vanemteenindaja (Jüri)

Firma nimi peidetud
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kaupluse teenindajate töö korraldamine ja juhtimine;
  • enne kaupluse avamist müügisaali korrasoleku ja teenindajate tööks valmisoleku kontrollimine;
  • kauba tellimuste koostamine ja edastamine kesklattu või hankijatele;
  • saatelehtede alusel kaupade vastuvõtmine, koguste ja markeeringute kontrollimine;
  • vastuvõetud kaupade lahtipakkimine, vajadusel markeerimine, ladustamine;

Nõudmised kandidaadile

  • vähemalt keskharidus;
  • töökogemus kaubanduse valdkonnas;
  • nõutav on eesti keele oskus vähemalt suhtlustasandil (kasuks tuleb vene keele oskus);
  • ausus ja kohusetundlikkus;

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda;
  • tööd pidevalt arenevas ettevõttes;
  • meeldivat töökollektiivi;
  • firmasisest arenguvõimalust;
  • head palka;

Lisainfo

Vanemteenindajaid vajatakse Jüri kauplusesse (aadress: Aruküla tee 7, Jüri alevik, Rae vald).

Tööpakkumise number
#179810

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. juuni 2009
Kuulutus sisestati:
11. juuni 2009

OG Elektra on Lääne-Virumaa kaubandussektori juhtiv liha-, vorsti-, kulinaaria- ja pagaritoodete tootja ja turustaja. Tooted valmistatakse kvaliteetsest eestimaisest toorainest, mida toodame ise ja varume Eesti põllumeestelt. Lisaks omatoodangule pakume oma klientidele teiste tootjate tuntud ja tunnustatud kaupu.

Vaata rohkem