Värsked tööpakkumised

Vanemteenindaja (Jüri)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 175386

Tööpakkumise number

175386

Töö kirjeldus

• kaupluse teenindajate töö korraldamine ja juhtimine;
• enne kaupluse avamist müügisaali korrasoleku ja teenindajate tööks valmisoleku kontrollimine;
• kauba tellimuste koostamine ja edastamine kesklattu või hankijatele;
• saatelehtede alusel kaupade vastuvõtmine, koguste ja markeeringute kontrollimine;
• vastuvõetud kaupade lahtipakkimine, vajadusel markeerimine, ladustamine;

Nõudmised kandidaadile

• vähemalt keskharidus;
• töökogemus kaubanduse valdkonnas;
• nõutav on eesti keele oskus vähemalt suhtlustasandil (kasuks tuleb vene keele oskus);
• ausus ja kohusetundlikkus;

Ettevõte pakub

• kaasaegset töökeskkonda;
• tööd pidevalt arenevas ettevõttes;
• meeldivat töökollektiivi;
• firmasisest arenguvõimalust;
• head palka;

Lisainfo

Vanemteenindajaid vajatakse uude avatavasse Jüri kauplusesse (aadress: Aruküla tee 7, Jüri alevik, Rae vald).

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
17. märts 2009

OG Elektra on Lääne-Virumaa kaubandussektori juhtiv liha-, vorsti-, kulinaaria- ja pagaritoodete tootja ja turustaja. Tooted valmistatakse kvaliteetsest eestimaisest toorainest, mida toodame ise ja varume Eesti põllumeestelt. Lisaks omatoodangule pakume oma klientidele teiste tootjate tuntud ja tunnustatud kaupu.