https://www.cvkeskus.ee/165067

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Vanemstaabiohvitser

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 165067

Tööpakkumise number

165067

Töö kirjeldus

Kaitseväe Logistikakeskuse remondi- ja hooldusteenistuse planeerimisjaoskonna vanemstaabiohvitser ülesanne on kaitsejõudude relvastuse ja relvavarustuse remondi ning hoolduse planeerimine, vastutusvaldkonna eelarve planeerimine. Ametikoha auaste: major.


Nõudmised kandidaadile

Sõjaväelise kõrghariduse II aste; Nõuded teadmistele ja oskustele: eesti keele oskus kõrgtasemel, kahe võõrkeele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega või ühe võõrkeele oskus kõrgtasemel; ülevaate omamine riigi infosüsteemidest, teadmised infotehnoloogia rakendamise üldpõhimõtetest ja kasutamisvõimalustest, ametikohal vajalike arvutiprogrammide ja andmekogude käsitsemise oskus; bürootehnika kasutamise oskus igapäevatööks vajalikul tasemel; muud ametikohal nõutavad kutse-, eri- ja ametialased teadmised ja oskused. Soovitav reaalne auaste:kapten, major.


Ettevõte pakub

Arenguvõimalusi ja täiendõpet; konkurentsivõimelist palka; töökat, edasipüüdlevat ja sõbralikku meeskonda.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
17. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
18. september 2008
Brutopalk:
Alates 13400 kuni 17400 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
Palgale lisanduvad auastmeastu ja lisatasud

FIRMA NIMI PEIDETUD

Logistilise toetuse eesmärk on tagada kaitsejõudude tegevuseks vajalikud tingimused nii rahu-, kriisi- kui ka sõjaolukorras. Logistilise toetuse keskne struktuur on kaitseväe juhataja otsealluvuses tegutsev Kaitseväe Logistikakeskus.