Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #33005

Vanemspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ühistranspordi ja taksonduse alaste õigusaktide väljatöötamine ning taksonduse arendamine;
  • taksokontrolli töö planeerimine ja korraldamine;
  • väärtegude menetlemine ning andmete esitamine karistusregistrile;
  • analüüside koostamine;
  • Ühistranspordiseadusest tuleneva järelvalve teostamine.

Ootused kandidaadile

  • riiklikult tunnustatud kõrgharidus (soovitavalt juriidiline, transpordi- või majandusalane);
  • eesti keele oskus kõrgtasemel;
  • vene-, soome- ja inglise keele oskus kesktasemel;
  • väga head arvutikasutamise oskust;
  • soovitav eelnev väärtegude menetlemise kogemus;
  • valmisolekut meeskonnatööks ja head suhtlemisoskust;
  • kohusetunne, usaldusväärsus, täpsus ja korrektsus;
  • oskus ennast väljendada kõnes ja kirjas ning teha seda täpselt ning efektiivselt;
  • võime ja oskus töötada stabiilselt ja kvaliteetselt ka pingeolukorras.

Ettevõte pakub

  • vastutusrikast ja huvitavat tööd;
  • arenemisvõimalust;
  • täienduskoolitust.

Tööpakkumise number
#33005

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
10. august 2004
Kuulutus sisestati:
29. juuli 2004

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem