Värsked tööpakkumised

Vanemspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 88213

Tööpakkumise number

88213

Töö kirjeldus

Haldusosakonna vanemspetsialisti tööülesanneteks on Tallinna Haridusameti valitsemisel oleva hoonete ( koolid ja lasteaiad) seisundi hindamine, juhtide nõustamine haldusküsimustes ja remontide organiseerimine temale kinnitatud tööpiirkonna haridusasutustes.

Nõudmised kandidaadile

  • kesk- või keskeriharidus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ja vene keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
  • tööks vajalike riigi ja Tallinna õigusaktide tundmine, nende kasutamise oskus ;
  • asjaajamiseks vajalike eeskirjade ja kordade tundmine, nende kasutamise oskus ;
  • arvuti kasutamise oskus Windows keskkonnas, andmevahetuse korraldamise ja tööks vajamineva rakendustarkvara kasutamise oskus ;
  • kohusetunne, täpsus ja korrektsus tööülesannete täitmisel, valmisoleks koostööks kolleegidega;
  • otsustus- ja vastutusvõime, sealhulgas suutlikkus iseseisvalt vastu võtta otsuseid oma ametikoha pädevuse piires, võime näha ette otsuste tagajärgi ja vastutada nende eest;
  • hea suhtlemisoskus, hea eneseväljendus- ja kuulamisoskus ning hea stressitaluvus.

Ettevõte pakub

Pakume huvitavat tööd ja arenguvõimalusi.

Lisainfo

Kandideerimisel tuleb kasuks:

  • töökogemus Tallinna linna ametiasutuses.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
23. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
11. detsember 2006