Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #217923

Vanemspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on tagada alus-, põhi- ja üldkeskhariduse valdkonda puudutavate otsuste kujundamiseks vajalike näitajate ja analüüside ning arenguprognooside olemasolu, koordineerida ja jälgida haridusvaldkonnaga seotud arengukavade täitmist. Korraldada teenistuse tööks vajaliku statistilise info kogumist, indikaatorite väljakujundamist, säilitamist ja avaldamist.

Nõudmised kandidaadile

  • Kõrgharidus
  • Eelnev töökogemus ametikoha töövaldkonda kuuluval ametikohal
  • Üldised teadmised pedagoogikast, haridustehnoloogiast ja haridusalastest õigusaktidest
  • Hindamis- ja kvaliteedisüsteemide tundmine ja oskus neid rakendada
  • Arvutikasutamise oskus ametikohal kasutatavate programmide ja andmebaaside ulatuses
  • Eesti keele oskus kõrgtasemel, vene keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega
  • Algatusvõime ja koostöövalmidus
  • Kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime.

Kasuks tuleb vajalike riigi ja Tallinna õigusakte hea tundmine ning oskus neid kasutada igapäevatöös.

Ettevõte pakub

Pakume huvitavat tööd, õppimis- ja arenguvõimalusi.

Tööpakkumise number
#217923

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
14. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
26. jaanuar 2011

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem