Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26928

Vanemspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põllumajandusosakonna loomakasvatusbüroo vanemspetsialisti ametikoha põhiülesanneteks on:
- lamba- ja kitsekasvatuse sektori olukorra ja arengu analüüsimine ja valdkonna arengut toetavate abinõude väljatöötamine;
- lamba- ja kitsekasvatuse turukorralduse meetmete rakendamine.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
- kõrgharidust (soovitavalt põllumajanduse erialal);
- teadmisi EL institutsioonidest, struktuurist, õigusest, põllumajanduspoliitikast;
- vähemalt ühe võõrkeele (soovitavalt inglise või prantsuse keel) oskust;
- head eesti keele oskust;
- kohuse- ja vastutustunne;
- pingetaluvust;
- head analüüsivõimet;
- arvutioskust.

Ettevõte pakub

- enesearendamise võimalusi;
- kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;
- avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi.

Lisainfo

Avaldus ja CV ja esitada Põllumajandusministeeriumi personalibüroole aadressil Lai 39/41, 15056 Tallinn või elektroonilisel aadressil konkurss@agri.ee või faksi teel numbril (0) 6256 200.

Tööpakkumise number
#26928