Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #667158

Vanemspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • psüühilise erivajadusega täisealiste isikute ja nende lähedaste nõustamine klientide huvide kaitse ja abistamise valikutest, sh eestkoste seadmise ja esindamise võimalustest ning nende abivajaduse hindamine;

  • kohtule avalduste ja arvamuste koostamine täisealistele isikutele eestkoste seadmiseks, eestkostja määramiseks, varatehinguks ja isiku nõusolekuta hoolekandeasutusse paigutamiseks.

  • Linnaosavalitsuse eestkostel olevate isikute isikuhoolduse ja varahoolduse teostamine, nende huvide kaitsmine seadusega sätestatud korras ja kohtumäärusega pandud ulatuses;

  • juhtumipõhise töö kavandamine ja korraldamine, probleemide lahendamisse sotsiaalvõrgustikku kuuluvate asutuste ja isikute kaasamine;

  • ennetustegevus, koostöö tervishoiu- ja hoolekandeasutustega ning ühiskondlike organisatsioonidega;

  • andmete kandmine sotsiaalteenuste ja -toetuste andmeregistrisse (STAR).

Ootused kandidaadile

  • sotsiaaltööalane kõrgharidus;

  • sotsiaalvaldkonda reguleerivate õigusaktide tundmine ja oskus neid rakendada;

  • väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas;

  • vene keele oskus suhtlustasandil ametialase sõnavara valdamisega;

  • analüüsi- ja otsustusvõime, oskus oma seisukohti ja arvamusi põhjendada;

  • täpsus, korrektsus ning kohuse- ja vastutustundlikkus;

  • pingetaluvus, hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus;

  • hea arvutiprogrammide kasutamise oskus (teksti- ja tabelitöötlus).

Ettevõte pakub

Kasuks tuleb:

  • varasem töökogemus kohaliku omavalitsuse ametiasutuses, soovitavalt sotsiaalhoolekande valdkonnas;
  • ametikohal vajalike andmekogude kasutamise oskus;
  • inglise keele oskus;
  • B-kategooria juhilubade omamine.

Omalt poolt pakume:

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd;
  • enesetäienduse- ja koolitusvõimalusi;
  • sõbralikku ja toetavat kollektiivi;
  • töökohta uutes kaasaegsetes ja mugavates tööruumides;
  • 35 kalendripäeva puhkust.
  •  Elukookirjeldus (CV) koos motivatsioonikirja ja haridust tõendava dokumendi koopiaga palume saata hiljemalt 30. septembriks 2020 e-posti aadressile eerika.rahuoja(at)tallinnlv.ee

Lisainformatsioon telefonil 645 7141 (Eerika Rahuoja, sotsiaalhoolekande osakonna juhataja).

Tööpakkumise number
#667158

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. september 2020
Kuulutus sisestati:
9. september 2020

Tallinna Linnavalitsuse koosseisus on 23 ametiasutust. Tallinna linna ametiasutuste tööpakkumisi on võimalik otsida ka Tallinna veebilehelt aadressil http://www.tallinn.ee

Vaata rohkem