Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #121815

Vanemspetsialist (lapsehoolduspuhkusel oleva ametniku asendaja)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Politseiameti ja tema allasutuste Euroopa Liiduga seonduva tegevuse korraldamine ja koordineerimine
  • Välissuhtlemisalase informatsiooni kogumine ja analüüsimine
  • Tõlketööde ja suulise tõlke teostamine Politseiametis (eesti-inglise; inglise-eesti)
  • Väliskoostööpartnerite kontaktide andmebaasi haldamine
  • Politsei Intraneti väliskoostöö rubriigi haldamine ja täiendamine
  • Osalemine politsei välissuhtlemisalaste ja teiste väliskoostöö talituse korraldatavate ürituste kavandamises ja korraldamises

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus (soovitavalt filoloogiline)
  • Kirjaliku ja suulise tõlke kogemus
  • Eesti keele oskus kõrgtasemel
  • Inglise keele oskus kõrgtasemel, teise võõrkeele oskus suhtlustasandil
  • Arvuti kasutamisoskus - MS Office (Word, Excel, Outlook), Internet
  • Teadmised protokollist ja etiketist

Kasuks tuleb:
  • Saksa või prantsuse keele oskus
  • Eelnev töökogemus välissuhete valdkonnas/ avalikus teenistuses

Ettevõte pakub

  • Vastutusrikast ja huvitavat tööd heas meeskonnas
  • Kaasaegset ja innovatiivset töökeskkonda
  • Võimalusi enesetäiendamiseks
  • Erinevaid võimalusi spordiga tegelemiseks
  • Kindlat töötasu
  • Avaliku teenistusega kaasnevaid hüvesid

Lisainfo

Pöördumine:
CV, avaldus kandideerimiseks saata hiljemalt 15. septembriks elektroonilisel aadressil anneli.villemson[ät]pol.ee või paberkandjal aadressil:
Politseiamet
Teenistusosakonna personalitalitus
Pärnu mnt 139
15 060 Tallinn

Lisainformatsioon: Ketlin Jaani 612 3082; ketlin.jaani[ät]pol.ee

Tööpakkumise number
#121815

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
15. september 2007
Kuulutus sisestati:
31. august 2007

Politseiamet on valitsusasutus, mille haldusalas on 7 politseiasutust (4 politseiprefektuuri, Keskkriminaalpolitsei, Kohtuekspertiisi ja Kriminalistika Keskus, ning Julgestuspolitsei). Politseis töötab ca 5000 inimest.

Vaata rohkem