Vanemspetsialist (kuni ajutiselt äraoleva töötaja tööle naasmiseni)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 92010

Tööpakkumise number

92010

Töö kirjeldus

Koolivälise töö osakonna vanemspetsialisti tööülesanneteks on haridusalase rahvusvahelise koostöö koordineerimine ja arendamine, haridusasutuste välisprojektide kohta informatsiooni koondamine ning rahvusvaheliste projektide koordineerimine.

Nõudmised kandidaadile

  • Eesti keele oskus kõrgtasemel, vene keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
  • inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas;
  • arvutikasutamise oskus ametikohal kasutatavate programmide ja andmebaaside ulatuses;
  • teadmised ametikoha töövaldkonnas eurointegratsiooni kontekstis.

Ettevõte pakub

Pakume huvitavat tööd, õppimis- ja arenguvõimalusi.

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev kogemus projektide kirjutamisel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
18. jaanuar 2007