Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #44547

VANEMSPETSIALIST ehitustööde organiseerimise ja üürilepingute haldamise alal

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ehitus- ja remondihangete korraldamine.
  • Ehitusalaste lepingute ettevalmistamine ning vormistamine.
  • Ehitatavate objektide projektdokumentatsiooni ettevalmistamise organiseerimine.
  • Maksu- ja tolliameti kasutuses olevate hoonete ja rajatiste ning üüripindade remontide vajalikkuse väljaselgitamine ja planeerimine.
  • Ehitus- ja remondiobjektidele ehitusjärelevalve teostamine.
  • Lepingu ettevalmistamine ruumide üürimiseks ja ettepanekute tegemine üüritud ruumide kasutamiseks.

Ootused kandidaadile

  • Ehitusalane haridus, soovitavalt rakenduslik kõrgharidus.
  • Töökogemus ametikoha töövaldkonnas.
  • Väga hea eesti keele oskus ning vene keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega. Kasuks tuleb saksa või inglise keele oskus.
  • MS Wordi ja MS Exceli kasutamise oskus.
  • B-kategooria juhiload.
  • Kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime, hea suhtlemisoskus.

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja rutiinivaba tööd;
  • eneseteostus- ja arenguvõimalust;
  • täiendkoolitust;
  • avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi.

Lisainfo

Kandidaatidel palume esitada sooviavaldus koos CV-ga hiljemalt 15. mai
2005

Tööpakkumise number
#44547

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
15. mai 2005
Kuulutus sisestati:
28. aprill 2005

Maksu- ja Tolliamet on Rahandusministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, mis tegeleb riigieelarve tulude laekumise tagamisega riiklike maksude ja tollitulude osas, ühiskonna ja seadusliku majandustegevuse kaitsmisega, riigi maksu- ja tollipoliitikast juhinduva maksu- ja tollikorralduse elluviimisega, maksuseaduste, tollieeskirjade ja muude õigusaktide täitmise kontrollimisega ning isikute teenindamisega maksukohustuse ja tolliformaalsuste täitmisel.

Vaata rohkem