https://www.cvkeskus.ee/64148

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64148

Vanemsotsiaaltöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö perede ja laste varjupaigas


Ootused kandidaadile

Kandidaadil peaks olema kõrgharidus ja ta peaks vastama sotsiaaltöötaja kutsekvalifikatsioonile IV. Kandidaat peaks valdama vabalt eesti ja vene keelt.


Ettevõte pakub

Alalist tööd, eneseteostamise võimalust, tööd tulemusele orienteeritud kollektiivis


Lisainfo

Kandideerijate avaldusi ootame 17. aprillini.2006.a.


Tööpakkumise number
#64148
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Vanemsotsiaaltöötaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!