Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #552816

Vanemreisikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 22. august 2018
Kuulutus aegub:20. september 2018

Töö kirjeldus

  • Reisiteenuste müük sh lennupiletid, majutus, toitlustus jne;
  • Professionaalne kõrgkvaliteediliste pakkumiste koostamine;
  • Kliendisuhete hoidmine ja arendamine ning aktiivne müügitöö uute klientide leidmisel;
  • Väljastatud arvete tasumise arvestus

Ootused kandidaadile

  • Suur huvi ja kirg turismi ja külalislahkuse valdkonna vastu;
  • Vähemalt 2. aastat töökogemust sarnasel positisoonil;
  • Amadeusi süsteemi kasutamise oskus;
  • Eesti, vene ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas;
  • Oled hoolas ja kohusetundlik;
  • Sul on väga hea suhtlemisoskus ja soov teenindada;
  • Olen suhteliselt kiire õppija ning kiire taibuga;
  • Iseseisva töö oskus

  • Huvitavat ja dünaamilist tööd väga kiiresti arenevas ettevõttes;
  • Hubast ja kaasaegset töökeskkonda Tallinna kesklinnas;
  • Professionaalset ja sõbralikku rahvusvahelist meeskonda;
  • Konkurentsivõimelist palka, boonussüsteemi ja sporditoetust;
  • Ettevõtte ja meeskonna meelelahutuslikud aktiviteedid ja üritused

Tööpakkumise number
#552816

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. september 2018
Kuulutus sisestati:
22. august 2018

Baltic Travel Group on täisteenust pakkuv reisikorraldaja kontoritega Tallinnas, Riias ja Vilniuses. Meie peamine tegevussuund on äriklientide ja konverentsirühmade teenindamine Baltimaades ning mujal maailmas. Baltic Travel Group hoolitseb meeldejäävate mälestuste eest kogu külastuse vältel.

Vaata rohkem