Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55163

Vanemraamatupidaja/palgaarvestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • töö programmiga Scala
  • 220 töötaja palgaarvestus, sellega seotud dokumentatsiooni kontrollimine ja arhiveerimine
  • maksudeklaratsioonid
  • muud raamatupidamise töölõigud vastavalt ametijuhendile

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus (pea)raamatupidajana, soovitavalt palgaarvestajana
  • üldine arusaam majandusarvestusest
  • raamatupidamis- ja tööõigusalase seadusandluse tundmine
  • inglise keele oskus suhtlemise tasandil
  • täpsus, korrektsus, pingetaluvus ja vastutustundlikkus
  • Exceli, Wordi ja Outlooki tundmine
  • õppismis- ja arenemisvõime
  • kasuks tuleb raamatupidamistarkvara Scala kasutamisoskus

Ettevõte pakub

  • vastutusrikast tööd mainekas rahvusvahelises ettevõttes
  • meeldivat ja sõbralikku töökeskkonda
  • konkurentsivõimelist töötasu
  • omapere soodustusi

Lisainfo

Kandideerimiseks saada oma CV ja avaldus koos palgasooviga CV Keskuse kodulehe kaudu. Sinu andmeid ootame hiljemalt 28.novembriks 2005

Tööpakkumise number
#55163