Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26623

Vanemraamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Täitmist vajav vanemraamatupidaja ametikoht asub linnamajanduse osakonna raamatupidamisteenistuse koosseisus. Teenistuja põhiülesanneteks on:

  • linnavalitsuse hallatava asutuse Kalmistu raamatupidamine
  • osakonna müügiarvete väljastamine ja nende üle arvestuse pidamine

Ootused kandidaadile

  • töökogemus eelarvelise asutuse raamatupidajana
  • raamatupidamistarkvara Axapta kasutamise oskus

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda
  • sõbralikku töökollektiivi
  • avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi

Lisainfo

Avalduse ja elulookirjelduse võib saata ka Tartu Linnavalitsuse linnakantseleisse Raekoda, 50089 Tartu või elektronposti aadressil Egle.Laane@raad.tartu.ee hiljemalt 31. jaanuariks 2004.

Tööpakkumise number
#26623