Vanemraamatupidaja
Tööpakkumise number #695279
Veebipõhine värbamine

Töö kirjeldus

Igapäevaste raamatupidamistoimingute korraldamine ja tegemine

Maksudeklaratsioonide, maksu- ja statistikaaruannete koostamine

Majandusaasta aruande koostamine

Palgaarvestuse korraldamine

Muude raamatupidamise valdkonda kuuluvate ülesannete lahendamine

Ootused kandidaadile

Raamatupidamisalane kõrg- või eriharidus

Maksuseaduste ja raamatupidamist reguleerivate õigusaktide põhjalik tundmine

Varasem vanemraamatupidaja või pearaamatupidaja kogemus vähemalt 2-3 aastat, soovitavalt kaubanduse valdkonnas

Väga heal tasemel arvutikasutamise oskus (MS Office- Word, Excel),  soovitavalt  raamatupidamisprogrammi SAF kasutamise kogemus.

Analüütiline ja loogiline mõtlemine, täpsus, süsteemsus, järjekindlus ja lahendustele orienteeritus

Positiivsus, hea suhtlemisoskus, meeskonnatöö hindamine

Soov pühenduda pikaajalisse töösuhtesse

Väga hea eesti keele oskus

Ettevõte pakub

Toetavat ja meeldivat töökeskkonda

Stabiilset ja motiveerivat palka

Arenguvõimalusi

Tööpakkumise number
#695279