Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70812

Vanemraamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ülikooli struktuuriüksuste tegevustulude ja tegevuskulude raamatupidamise arvestus ning aruandlus.

Ootused kandidaadile

- Majandusalane kõrgharidus ning head teadmised finantsarvestuse põhimõtetest
- Vähemalt kolmeaastane finantsalane töökogemus
- Planeerimisoskus, hea analüüsi- ja argumenteerimisvõime kõnes ja kirjas
- Erialaste õigusaktide tundmine
- Eesti keele oskus kõrgtasemel
- Hea arvuti kasutamise oskus (Word, Excel)
- Professionaalne suhtumine töösse
- Valmidus meeskonnatööks
- Täpsus, korrektsus, ausus ja vastutusvõime
- Hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

- Ametikohta avalik-õiguslikus organisatsioonis
- Töökohta Tallinna kesklinnas
- Huvitatavat, vastutusrikast ja väljakutseterikast erialast tööd
- Katseajale järgnevalt palka 11000 krooni kuus
- Erialast täiendkoolitust
- Sõbralikku meeskonda

Tööpakkumise number
#70812

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 11000 €/kuus
Kuulutus aegub:
17. juuli 2006
Kuulutus sisestati:
26. juuni 2006

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem