Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59855

Vanemraamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ülikooli struktuuriüksuste tegevustulude ja tegevuskulude (ostuarved, majandus- ja lähetuskulu aruanded jms) tekke- ja kassapõhine arvestus:
- arvete väljastamine
- aruandlus
- teenindatavate nõustamine
- koostöö ülikooli allüksustega
- koostöö kolleegidega osakonnast ja talitusest

Ootused kandidaadile

- Erialane kõrgharidus (raamatupidamine või majandus) ning head teadmised
finantsarvestuse põhimõtetest
- Vähemalt kolmeaastane finantsalane töökogemus
- Erialaste õigusaktide tundmine
- Raamatupidamis- ja arvutiprogrammidega töötamise oskus
- Professionaalne suhtumine töösse
- Planeerimisoskus, hea analüüsi- ja organiseerimisvõime kõnes ja kirjas
- Arvutiprogrammide kasutamise oskus lõppkasutaja tasemel
- Eesti keele oskus kõrgtasemel
- Täpsus, korrektsus, ausus ja vastutusvõime
- Valmidus meeskonnatööks

Ettevõte pakub

- Ametikohta avalik-õiguslikus organisatsioonis
- Töökohta Tallinna kesklinnas
- Huvitatavat, vastutusrikast ja väljakutseterikast erialast tööd
- Katseajale järgnevalt palka 9000 brutokrooni kuus
- Erialast täiendkoolitust
- Toimivat meeskonda

Lisainfo

CV-keskuse kaudu kandideerijad ja esitatud küsimustele vastanud on kandideerimisel eelistatud.

Tööpakkumise number
#59855