Värsked tööpakkumised

Vanemraamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 182882

Tööpakkumise number

182882

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on haridusasutuste raamatupidamisarvestuse teostamine majandustarkvara SAP keskkonnas.

Nõudmised kandidaadile

• majandusalane keskeri- või kutsekeskharidus ja töökogemus ametikoha töövaldkonnas;
• raamatupidamisregistrites majandustehingute dokumenteerimise ja kirjendamise oskus;
• arvuti kasutamise oskus, sealhulgas ametikohal vajalike teksti- ja tabeltöötlus- programmide ning andmekogude kasutamise oskus;
• eesti keele oskus kõrgtasemel ja ühe võõrkeele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
• korrektsus, täpsus ja kohusetunne;
• koostöö-ja suhtlemisoskus, valmisolek meeskonnatööks.

Ettevõte pakub

Pakume huvitavat tööd, õppimis- ja arenguvõimalusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
21. august 2009