Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #118384

Vanemraamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vanemraamatupidaja tööülesanneteks on haridusasutuste raamatupidamisarvestuse teostamine majandustarkvara SAP keskkonnas, majandustehingute kajastamine funktsioonipõhiselt palgamoodulis.

Ootused kandidaadile

  • raamatupidamis- või majandusalane eriharidus või keskharidus ja sellele lisanduv praktilise töö kogemus
  • raamatupidamisregistrites majandustehingute dokumenteerimise ja kirjendamise oskus
  • arvuti kasutamise oskus, sealhulgas ametikohal vajalike teksti- ja tabeltöötlus- programmide ning andmekogude kasutamise oskus
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ning ühe võõrkeele oskus kesktasemel
  • korrektsus ja täpsus, kohusetunne, kõrge pingetaluvus
  • koostöö-ja suhtlemisoskus, valmisolek meeskonnatööks

Pakume huvitavat, pingelist ja perspektiivikat tööd ning õppimis- ja arenguvõimalusi aktiivses töökeskkonnas.

Lisainfo

Kandideerimisel tuleb kasuks:

  • raamatupidamisalane töökogemus

Tööpakkumise number
#118384

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
27. august 2007
Kuulutus sisestati:
7. august 2007

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem