Värsked tööpakkumised

Vanemraamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 118384

Tööpakkumise number

118384

Töö kirjeldus

Vanemraamatupidaja tööülesanneteks on haridusasutuste raamatupidamisarvestuse teostamine majandustarkvara SAP keskkonnas, majandustehingute kajastamine funktsioonipõhiselt palgamoodulis.

Nõudmised kandidaadile

• raamatupidamis- või majandusalane eriharidus või keskharidus ja sellele lisanduv praktilise töö kogemus
• raamatupidamisregistrites majandustehingute dokumenteerimise ja kirjendamise oskus
• arvuti kasutamise oskus, sealhulgas ametikohal vajalike teksti- ja tabeltöötlus- programmide ning andmekogude kasutamise oskus
• eesti keele oskus kõrgtasemel ning ühe võõrkeele oskus kesktasemel
• korrektsus ja täpsus, kohusetunne, kõrge pingetaluvus
• koostöö-ja suhtlemisoskus, valmisolek meeskonnatööks

Pakume huvitavat, pingelist ja perspektiivikat tööd ning õppimis- ja arenguvõimalusi aktiivses töökeskkonnas.

Lisainfo

Kandideerimisel tuleb kasuks:
• raamatupidamisalane töökogemus

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
27. august 2007
Kuulutus sisestati:
7. august 2007