Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #688553

VANEMRAAMATUPIDAJA

9
CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 22. veebruar 2021
Kuulutus aegub: 7. märts 2021

Töö kirjeldus

Vanemraamatupidaja tööks on ettevõtte igapäevaste raamatupidamistoimingute teostamine- dokumentide vormistamine, aruannete koostamine, müügiarvete protsessi arendamine ja töös hoidmine, pearaamatupidaja toetamine ja asendamine maksudeklaratsioonide esitamisel ja palgaarvestuses, lisaks muude raamatupidamise valdkonda kuuluvate ülesannete lahendamine ja osalemine erinevates finantsvaldkonna arendusprojektides.

Ootused kandidaadile

Meie ootused Sulle:

  • erialane haridus ja eelnev töökogemus vanem- või pearaamatupidajana rahvusvahelises ettevõttes
  • suurepärane eesti ning heal tasemel inglise keele valdamine
  • soovitavalt Microsoft Dynamics AX (Axapta) kasutamise kogemus
  • hea organiseerimisvõime ja avatus uutele põnevatele ideedele
  • oled osalenud uutes raamatupidamise arendusprotsessides, nt uue tarkvaralahenduse juurutamisel

Tunned end SYNLABis hästi, kui:

  • jagad SYNLABi põhiväärtuseid: pühendumus, vastutustundlikkus, kliendikesksus (nii sisemise kui välimise kliendi osas)
  • oled iseseisev, täpne, korrektne, süsteemne, järjekindel ja lahendustele suunatud
  • oled hea suhtlemisoskuse ning otsustus- ja vastutusvõimega
  • oled positiivse mõttelaadiga ning muudatused on Sinu jaoks käivitavaks jõuks

SYNLABi töötajana on Sul võimalus kaasa lüüa erakordse ettevõtte tegemistes, anda oma panus ja areneda koos ettevõttega. SYNLAB pakub põhipalgale lisaks tulemustasu ning väga laia motivatsioonipaketti, kaasaegset töökeskkonda koos meeldiva ja toetava kollektiiviga.

Sina juhid oma tervist! Hoolime oma tervisest, liigume teadlikult ja aktiivselt ning pooldame vaktsineerimist.

Lisainfot küsi +372 5257780, CV Keskuse värbamisspetsialist Kristiina Jürisoo.

Tööpakkumise number
#688553

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. märts 2021
Kuulutus sisestati:
22. veebruar 2021

CV Keskuse kliendiks on SYNLAB Eesti OÜ, mis on mahult suurim meditsiinilabor Eestis ning omab valdkonnas juba enam kui 25-aastast kogemust. Labori põhitegevuseks on laboriteenuse osutamine pere- ja eriarstidele, haiglatele, töötervishoiukeskustele ja teistele meditsiinisektoriga seotud asutustele. 2020. aastal pälvis SYNLAB tervishoiu valdkonna atraktiivseima tööandja staatuse. Rohkem infot: www.synlab.ee.

Vaata rohkem