Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #297708

VANEMRAAMATUPIDAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses firma kasvu ja arenguga ootab STUDIO MODERNA OÜ oma meeskonda vanemraamatupidajat.

Tööülesanded:

  • raamatupidamise protsesside loomine;
  • pearaamatupidaja assisteerimine;
  • kaupluste aruannete kontroll ja haldus;
  • pangamaksete ettevalmistamine ja laekumiste pealekandmine;
  • inventuuride läbiviimine ja aruandlus;
  • ostu- ja müügiarvete sisestamine ja haldus;

Ootused kandidaadile

  • raamatupidamisalane haridus;
  • vähemalt 3-aastane erialane töökogemus;
  • täpsus, korrektsus ja aktiivsus;
  • eesti ja inglise keele oskus;
  • hea arvutikasutamise oskus;

Ettevõte pakub

  • tööd rahvusvahelises ja stabiilses ettevõttes;
  • konkurentsivõimelist töötasu;
  • sõbralikku töökollektiivi

Tööpakkumise number
#297708

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
29. jaanuar 2013

Oma unikaalse infrastruktuuriga on Studio Moderna ainuke ettevõte, mis asub 21s riigis Kesk- ja Ida-Euroopas. Meie suhtleme äri, müügi ja maksimaalsete tulemuste keeles. Leidlik lähenemisviis annab meile vahendeid, dünaamilisuse ning paindlikkuse, et vastu võtta erinevaid väljakutseid, mida turud meile esitavad. Studio Moderna OÜ tegutseb Eestis alates 2003a. Tänaseks on Dormeo, Kosmodisk ja Top Shop kaubamärgid edukalt esindatud kõikides meie müügikanalites.

Vaata rohkem