Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27400

Vanemraamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sotsiaalkindlustusamet võtab tööle finants- ja varahaldusosakonna vanemraamatupidaja.
Ametikoha eesmärgiks on ameti tegevuskulude raamatupidamisarvestuse pidamine.
Lisainformatsioon
Asukoht: Tallinn
Tööleasumise aeg: 01.03.2004
Töö tüüp: täistööaeg, teenistuja

Ootused kandidaadile

* raamatupidamisalane rakenduslik kõrg- või keskeriharidus
* eelnev raamatupidamisalane töökogemus avalikus sektoris
* arvuti kasutamise vilumus
* koostööoskus

Ettevõte pakub

* arendavat tööd kaasaegses töökeskonnas
* head ja ajakohast täienduskoolitust
* stabiilset teenistust avalikus sektoris ning riigiteenistujate palgatingimusi
* riigiametniku puhkusetingimusi

Lisainfo

* kasuks tuleb soov töötada avalikus sektoris
* raamatupidamise programmi VERP tundmine

Tööpakkumise number
#27400