Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196855

Vanemraamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ostudokumentide nõuetele vastavuse kontroll;
  • ostutehingute kajastamine majandustarkvaras SAP;
  • majanduskuluaruannete kontrollimine ja tehingute kajastamine majandustarkvaras SAP;
  • välisprojektide kuluarvestuse ja dokumentide nõuetekohane säilitamine;
  • ostudokumentide nõuetekohane vormistamine ja säilitamine.

Ootused kandidaadile

  • Rahandus-või majandusalane eri- või kõrgharidus;
  • töökogemus raamatupidajana vähemalt 6 aastat;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel;
  • SAP-i tarkvara kasutamisoskus ja väga heal tasemel Exceli kasutamisoskus;
  • väga head teadmised raamatupidamisarvestuse põhimõtetest, raamatupidamisseaduse ja RTJ tundmine;
  • kiirus, täpsus, teenindusvalmidus;
  • hea suuline ja kirjalik väljendusoskus;
  • hea pingetaluvus, otsustusvõime ja meeskonnatöö oskus;
  • vastavus avaliku teenistuse seaduses ametnikele kehtestatud tingimustele.

Kasuks tuleb avaliku sektori raamatupidamisarvestuse põhimõtete tundmine.

  • Head väljakutset Eesti suurimas avaliku teenistuse organisatsioonis;
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • õppimis- ja arenguvõimalusi ning seeläbi ka võimalust taotleda avaliku sektori siseaudiitori kutsetunnistust;
  • meeldivat töökollektiivi.

Lisainfo

Ametikoht kuulub Politsei- ja Piirivalveameti finantsbüroo raamatupidamistalituse koosseisu. Raamatupidamistalituse põhiülesanne on raamatupidamisarvestuse ja –aruandluse teostamine.

Elulookirjeldust ootame hiljemalt 21. maiks 2010. a. CV Keskuse kaudu või paberkandjal aadressil:
Politsei- ja Piirivalveamet
Personalibüroo värbamistalitus
Pärnu mnt. 139
15060 Tallinn

Täiendav informatsioon:
Ametikoha sisuliste küsimuste korral Ines Karu, 612 3170; ines.karu[ät]politsei.ee.
Kandideerimist puudutavate küsimuste korral Anneli Villemson, e-post: anneli.villemson[ät]politsei.ee, telefon: 612 3450.

Tööpakkumise number
#196855