Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176172

Vanemraamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ministeeriumi raamatupidamisalase arvestuse ning sellega kaasneva aruandluse koostamine ja esitamine vastavalt avaliku sektori raamatupidamise arvestust reguleerivatele õigusaktidele

Ootused kandidaadile

kõrgharidus (soovitavalt majandusalane);
raamatupidamisalane töökogemus vähemalt kaks aastat;
eesti keele oskus kõrgtasemel;
väga heal tasemel arvuti kasutamise oskus;
sobiv kandidaat on hea suhtlus- ja meeskonnatööoskusega, otsustusvõimeline, täpne ja kohusetundlik.

Kasuks tuleb:
raamatupidamisalane töökogemus avalikus sektoris;
majandustarkvara SAP kasutamise oskus;
inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

huvitavat tööd mainekas riigiasutuses;
meeldivat töökeskkonda;
eneseteostus- ja koolitusvõimalusi;
konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

Tegemist on lapsehoolduspuhkusel oleva teenistuja asendamisega.

Tööpakkumise number
#176172