Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #139184

Vanemraamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pearaamatupidaja assisteerimine ja vajadusel asendamine
Aruandluse ja maksudeklaratsioonide koostamine ja õigeaegne esitamine
Raamatupidajate nõustamine ja abistamine ning nende töö kontroll
Vajaliku raamatupidamisalase informatsiooni edastamine ettevõtte juhtkonnale

Ootused kandidaadile

erialane (kõrg)haridus
eelnev erialane töökogemus
Eesti raamatupidamisstandardite tundmine
Eesti maksuseadusandluse ning regulatsioonide tundmine
MS Office (Excel, Word) kasutamisoskus
väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
vene keele oskus suhtlustasemel
korrektsus, täpsus ja kohusetundlikkus
hea pingetaluvus
analüütiline ja iseseisev mõtlemine
initsiatiivikus
hea suhtlemisoskus

Kasuks tuleb:
finantstarkvara SAF 6.6 tundmine
rahvusvahelises ettevõttes töötamise kogemus
saksa või prantsuse keele oskus

Ettevõte pakub

* võimalust töötada rahvusvahelises ettevõttes
* kaasaaegset töökeskkonda ja töövahendeid
* huvitavat ja mitmekesist tööd

Tööpakkumise number
#139184

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
29. jaanuar 2008

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem