Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194861

Vanemraamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded on:
* maksuarveldustega (käibemaks) seotud tegevuste (arvestamine ja deklareerimine) teostamine ja vastavate päringute, nõuete täitmine
* perioodilise majandusaruandluse täitmine ettevõttele ja emaettevõttele
* materiaalse ja immateriaalse põhivara arvestus
* vajadusel pearaamatupidaja asendamine

Ootused kandidaadile

* soovitavalt majanduse- või finantsalane kõrgharidus ja raamatupidamise alane eriharidus
* võimeline koostama bilanssi ja kasumiaruannet
* kasuks tuleb töökogemus rahvusvahelises ettevõttes
* rahvusvaheliste raamatupidamisstandardite (IFRS) ja maksuseaduste tundmine
* väga hea arvutikasutamise oskus ( maj.tarkvara; MS Office Word, Excel)
* hea inglise keele oskus
* iseloomu omaduselt täpne, vastutustundlik, hea pinge ja rutiinitaluvusega, iseseisva töö oskusega ja hea meeskonnatöö oskusega

* võimalust töötada rahvusvahelises,kiirelt arenevas ettevõttes
* erialast koolitust
* konkurentsivõimelist kompensatsiooni paketti

Lisainfo

Antud ametikoht allub pearaamatupidajale.
Lisainfo: Anneli Valling, tel: 6390126
kuulutus aktiivne kuni 25.04.2010

Tööpakkumise number
#194861